Кредити у банках україни з 21 року

Доброго дня. Окрім копії рішення суду та паспорта для пред"явлення в орган РАГС Вам більше нічого не потрібно. За Вашою заявою Вам можуть видати свідоцтво про розлучення в РАГСі.

Закон України від 16 квітня 1991 року N 959-XII Про

Добрый день. Взыскиваются ли алименты на ребенка с материальной помощи должника??? Должник работает на предприятии. Если в исполнительном листе указано взыскивать 6/9 часть ежемесячно со всех доходов должника.

Про врегулювання ситуації на грошово-кредитному та

Для Івана П ! Дякую за питання! Якщо в резерві немає землі, так потрібно мати гроші і купити земельну ділянку. А ЗА ГРОШІ Є ЗЕМЛЯ В РЕЗЕРВІ?

Запитай юриста

Моя бабуся продала хату в колгосп у 6998 році а сама переїхала в інше село. А зараз їй прийшов лист в якому йдеться про те щоб вона здала декларацію на своє на те майно яким вона не користувалася і не здавала його в їй робити?

Доброго дня. Підкажіть, будь ласка, ящко одружуються громадянин України з громанянином Великобританії, то яким чином громадянин Великобританії може набути права власності на нерухомість (будинок і землю) громадянина України? Чи можна щоб двоє стали співвласниками? Що для цього потрібно зробити? Чи однакові права матимуть обоє співвласників? Наперед дякую.

Що робити, держава хоче щоб я повернув соціальну допомогу "по втраті годуальника сім*ї" виплачувалась протягом навчання, навчання закінчив в червні, а виплачували ще до вересня, а зараз вимагають повернути на протязі місяця суму за липень серпень. Дякую.

в нашому колективу ( у дитячому садку ) працює вихователь, який не хоче підтримувати стосунки з рештою працівників, весь час створює якісь скандали, настроює батьків проти працівників садока, чи можна працівникам поскаржитися на це у відділ освіти і якось її позбутися.

Дякую за питання! Мають право, тому, що законом для ваших співвласників передбачено переважне право перед іншими на придбання вашої частки нерухомості.

доброго дня, скажіть якщо я сирота і вийшла заміжу 75 років, чи маю право я отримувату соціальні виплати (яким законо оперуватись?)?

Добрий день ! я мати- знаходжусь у відпустці за доглядом за дитиною до 8 років-підскажіть будь-ласка - які є підстави для видачі довідки для подання на роботі -щоб оформити відпустку за доглядом за дитиною до 6 років?(чула -що дитина має протягом року переболіти мінімум 6 раз ОРЗ - це дійсно так? чи включаються в ці 6 - лікування у уролога -гасроентеролога -дерматолога?) і як правильно називається ця довідка - форма №???

Доброго дня. Прошу допомогти в питанні.. Я був продавцем на АУКРО. Справно і чесно платив комісію від продаж, але якось так сталось що я не сплатив комісію від останніх продаж і назбиралось 955грн. Пройшло місяці 8, адміністрація АУКРО прислала лист на електронну пошту з погрозою, що подасть в суд і я заплачу пеню,судові витрати і ще щось там що призначить суд. Чи має право АУКРО писати такі погрози? Чи справді вони мають право подати в суд. Я ж в них грошей не брав..

Чи є закон, посилаючись на який мене можуть заставити знести огорожу із профнастилу через тінь сусіду? Як мені захищатися? Огорожа на моїй ділянці повністю. Сусіди часто називають нецензурними словами нас і наших гостей та погрожують, тому змушені були відгородитися. Без цієї огорожі жити нереально взагалі.