Приватбанк взяти кредит без справки про доходи від 18 років

А які недоліки вами були виявлені при отриманні товару? Чи можливо вона вам просто не підійшла за кольором, розміром чи з інших причин? Потрібно уточнити дану інформацію, оскільки в залежності від обставин є свій порядок дій та різні наслідки.

Новини | Економічна правда

Доброго дня! Придбав у магазині літні туфлі 69 лютого. На них гарантія 6 місяць. Взув я їх 75 березня. і вони відразу порвались. чи можу я їх повернути! Гарантія вийшла.

Новини Львівської обласної державної адміністрації

Доброго дня. Це недолік, а тому Ви маєте право звернутися з письмовою заявою з вимогою про повернення коштів (так як товар не підлягає ремонту) до продавця протягом гарантійного терміну.

Новини Тернополя - головні і свіжі новини сьогодні на

Ні. Всі телефони, як попадають в Україну повинні бути зареєстровані у всеукраїнській базі кодів ІМЕІ. У торговельній мережі не дозволяється реалізація терміналів, коди IMEI яких відсутні в узагальненій базі даних кодів IMEI терміналів.

Доброго дня! Допоможіть будь ласка. На ринку придбав мобільний телефон і чека чи будь якого документа, що засвідчує акт купівлі-продажу, крім гарантії. Чи можу я йти до продавця і вимагати такий документ?

Голова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль переконаний, що ініціативи Мінздоров’я України викликають украй негативний резонанс і збурюють на Закарпатті як медичних працівників, так і населення, особливо у високогірних районах.

Перепрошую!!!!! Я помилилася з назвою аптеки в попередньому пості. ТО була аптека "ПОДОРОЖНИК"!!!! (аптек"Знахар" в Стрию взагалі немає!!).

Доброго вечора. Придбала в магазині Німфа телефон, через місяць розбила екран, даю в той же магазин за свій рахунок ремонтувати. Екран замінили, но пропадала мережа, віддала назад в ремонт, прийшов знову не робочий, взагалі з екраном стали проблеми, почав мигати і так 6 РАЗ повертала в ремонт!!Тепер він знову в ремонті, не знаю що робити, що буде з телефоном після 6 ремонту, і чи можливо щось вимагати в сервісного центру!!??

Доброго дня! Купила вчора в подарунок телефон Gigabyte Gsmart в магазині "Жжук" продавець наклеїв одразу захисну плівку та встановив антивірус і пакет програм. Телефон працює але не сподобався. Чи можу я повернути його назад в магазин. Чек зберегла. Дякую.

Доброго дня. Йти до ПРОДАВЦЯ!!!! Письмова заява з вимогою про ремонт, собі - другий примірник. Вимагайте ремонт протягом 69 кален. днів. Не виконали - в інспекцію по захист прав споживачів.

[58 березня 7567, 65:85] Правові основи управління об’єктами державної власності регулюються Законом України від 76 вересня 7556 року № 685-V «Про управління об’єктами державної власності» (далі – Закон). Статтею 66¹ Закону встановлено, що державні унітарні підприємства та їх об’єднання зобов’язані спрямувати »»»(Коментарії)

Зникла дівчина 66 років, Еміліяна Матей. Зранку біля четвертої години, вийшла з дому у с. Велятино і більше нічого не відомо про її місцезнаходження. Прохання до всіх небайдужих поширити цю інформацію або якщо вам.