Швидко гроші хмельницький адреса

Доброго вечора! Мені видали акт на списання телефона в авторизованому сервісному центрі і сказали з ним та упаковкою і мобільним телефоном звернутись в мережу де куплявся телефон, гарантія ще дійсна, є акт але не має чеку і телефон куплаявся в Івано_Франківську, а я знаходжусь в Хмельницькому. Чи можливе вирішення даної ситуації без чека?

Дошка оголошень Хмельницького | Свіжі оголошення

Звертайтесь до сервісного центру з письмовою заявою про виплату неустойки, яка може бути написана у довільній формі. Відповідно до ст. 8 Закону України "Про захист прав споживачів" за кожний день затримки усунення недоліків понад установлений строк (чотирнадцять днів) споживачеві виплачується неустойка відповідно в розмірі одного відсотка вартості товару. Також у заяві ви можете сформулювати всі питання, які вас цікавлять, зокрема термін ремонту, можливість проведення ремонту і т д і т п.

Поштові індекси України | ГОСТЬОВА КНИГА

Доброго дня! Підскажіть будь-ласка на протязі скількох днів мають повернути кошти за товар, який був куплений в інтернет-магазині та вчасно повернений?

НОВИНИ - brody

Добрий день. Сьогодні у магазині "Тростянецькі ковбаси", що на вул. Оржонікідзе, стикнулися з неприємним фактом. Нас майже обрахували на 75 гривень. Якби не перерахували самі і не повернулися, то залишилися без грошей і без м'яса. Про такий "грішок" я вже не раз чула від покупців. Скажіть, чому у магазині такої достатньо великої мережі працюють без касових апаратів та не видають чеків. Дякую.

В магазині Славинка що біля старого ринку продають цкерки з червами "легенди міста" "маркіза" та "менует". Чеків у них не видають, книги скарг не має а з власником продавці сказали не можна звязатись. Які повинні бути подальші мої дії?

Допускається цитування матеріалів без отримання попередньої згоди за умови розміщення в тексті обов'язкового посилання на Сайт Луцька . Для інтернет-видань обов'язкове розміщення прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на цитовані статті не нижче другого абзацу в тексті або в якості джерела. Порушення виняткових прав переслідується за законом.

До моменту купівлі ви маєте право отримати повну, доступну, достовірну та своєчасну інформацію про товар. Також ви маєте право вимагати перевірки споживчих властивостей товару на місці. Продавець зобов'язаний вам сприяти у реалізації цих прав. Якщо в процесі ознайомлення з товаром вас щось не влаштує можете відмовитися від покупки. Після здійснення оплати вважається, що ви погоджуєтеся на умови магазину.

На якій підставі провайдер "Воля-кабель" знімає гроші за ненадані послуги кабельного телебачення за адресою вул. Ковельська, 6а? У будинку стоїть обладанння Аверсу, а "Воля" змушує заключає договори із ними, разом з тим не надаючи послуг, які вказані в договорі? Це що - рейдерське захоплення кабельної мережі Аверсу?

Чи маю я право згодом розірвати договір та отримати повернення коштів, адже я не хочу користуватись не новим а вже зремонтованим телефоном???

Мене цікавить, чи можу я забрати свої кошти у разі купівлі неякісного продукту. Чека в наявності є, продукт був майже гнилий.. відверто. Проте ціна його була 9 грн. Чи має зміст така операція? і чи реально це?

Доброго дня ! Купила ноутбука у Фокстроті за 66 тис. приблизно місяць назад. Але на другий день після покупки помітила істотні недоліки на екрані. Мені зможуть обміняти товар чи повернути гроші ?

Якщо ви зможете довести, що між вами були договірні відносини і виконавці відступили від умов договору то я думаю варто. Але для того, щоб звертатися до суду вам необхідно всерівно знати адресу виконавців.