Срочно потрібні гроші що робити

Добрый вечер! Прожила в гражданском браке с мужем 68 его. Детей общих нету. У него кроме тетки и племянников родни нет. Есть у него дом от которого его братья юридически при жизни отказались в его пользу. И пай поделенный на троих. Могу ли я претендовать на наследство???

Центр ЄДАПС (закритий) | Київ Паспорт

Скажіть, будь ласка чи потрібно укладати шлюбну угоду між мною і майбутнім чоловіком,якщо до шлюбу у мене є приватизоване майно,і я не хочу з ним ділитись,у любих випадках,навіть у разі смерті чи других обстави..

Національний педагогічний університет імені М. П

Здравствуйте! Что необходимо сделать чтобы доказать наличие родственных связей между мной и моей ныне покойной матерью. В свое время моя мать получила паспорт на ее девичью фамилию. Половина документов на имущество на ее фамилии по мужу. Подскажите пожалуйста!

Скрябін - пісні, біографія - Українські пісні

Доброго дня! Підкажіть будь ласка, є у мене ТОВ, працювало до кінця 7568- початку 7569 року, після того, фірма припинила діяльність. Рахунок в банку закрили, Так сталось що не подавались звіти. Що робити в даний момент? Скільки штрафу уже може бути нараховано? думати аж не хочеться про це.. але знаю що треба зробити порядок, щоб спокійно жити. Наперед дякую. Чекаю на вашу відповідь!!!

Добрий день ,маю приватизовану земельну ділянку на якій проходить лінія 65 кв.і стоїть стовп який заважає земельну діікаво що сплачую земельний податок тільки РЕС не має ніякого права на ту ділянку заважає для обробітку землі.Як можна вплинути на дану ситуацію.

Здравствуйте. Наша семья относиться к категории - многодетная, (внесены в единый реестр о чем свидетельствует справка выданная социальным офисом Ленинского района ). Проживаем мы с родителями в частном доме, дом оформлен на отца. Подскажите, имеем ли мы право на пользование льготами в оплате коммунальных услуг (газ, свет, вода), если да - то с чего начинать их оформление. Спасибо.

Доброго дня. В такій ситуації краще звернутись до газконтори, та домовитись про те, що ви будете поступово погашати борг, а вони не відключать газ

Здравствуйте! Скажите, пожалуйста, как быть. Я потерпевшая. Хочу ознакомиться с делом и взять копии всех бумажек, которые в деле. Имею ли я право взять эти копии?

здравствуйте!идет суд по поводу развода и выплате двоих несовершенолетних частный предприниматель подал справку с нулевыми доходами он на едином налоге,хотя работает водителем иске попросила в твердой денежной еденице 6855 грн на длится уже почти 6 все справки документы надо подать чтобы оргументировать эту сумму. Заранее спасибо.

Якщо даній сільській раді делеговані такі повноваження, - тоді так. За умови що підключені відповідні реєстри і сільська рада може вчиняти такі реєстраційні дії. Зателефонуйте до сільської ради та уточніть це питання. Що ж стосується дугої частини питання - державна реєстрація розірвання шлюбу провадиться за місцем проживання подружжя або одного з них (пункт 5 глави 8 розділу ІІІ Правил державної реєстрації актів цивільного стану в Україні).

Условный срок не освобождает "отца" от уплаты долга по алиментам. Необходимо взять расчет долга у государственного исполнителя и обращаться в суд. Однако, следует заметить, что данный процесс не быстрый и может осложниться тем, что у должника может и не быть в собственности какого-либо имущества.

Зверніться на ім'я мера міста Полтави щодо розповсюдження діїі -6 "Транспортне обслуговування інвалідів здійснюється на пільгових умовах" Закону України "Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні" для інвалідів 8-ї групи на пасажирський міський транспорт у м. Полтаві станом на 7569 рік.