Як позичити гроші в ломбарді

Отже ми пройшли складний та тернистий шлях оформлення найманих працівників та реєстрації трудового договору у державних органах. Тепер за найманих працівників необхідно сплачувати податок з доходу а також внески до Пенсійного та соціальних фондів. Про те, яку звітність треба подавати до державних органів читайте у статті Звітність СПД ФО єдинника. Куди та коли подавати.

Фразеологічний словник

Коли підприємець веде бізнес на протязі певного часу, і цей бізнес приносить прибуток, то можна замислитися про розширення бізнесу – відкриття нової торгівельної точки або збільшення вже існуючої. Більш менш значний бізнес вести самотужки дуже складно, отже треба наймати працівників.

Мольєр Жан Батіст — Міщанин-шляхтич (скорочено)

Ми впевнені, що відвідавши наш ломбард в Києві, Житомирі, Харкові або інших містах України, ви зробите свій вибір раз і назавжди. Адже співпраця з нами, це - вигідно, швидко, надійно, зручно.

Наймані працівники у підприємця. Як прийняти на роботу

Отже підприємцям, що сплачують фіксований податок, необхідно звернутися до податкової для внесення змін  у патент, обумовлених оформленням на роботу найманих працівників.

Якщо ваші постачальники фізичні особи підприємці, то ви їх повинні відображати у формі 6дф. Почитайте цю статтю http:///zvit-za-formoyu-6df/

Отже заповнюємо та підписуємо трудовий договір з найманими працівниками у трьох примірниках, та йдемо до центру зайнятості за місцем проживання. З собою беремо наступні документи:

Я би табель вів, його вести не так вже і складно. Його стаж залежить від того, скільки ви сплачуєте за нього єдиного соціального внеску.

У сільській місцевості перед вами відкриваються особливі колорити, але й труднощі не змусять себе чекати. Уявіть, як складно йти до своєї мети, коли під колеса так і норовлять кинутися дурні кури, перелякані парнокопитні, розмиті рови і новоутворені пагорби. На шляху весь час попадаються колоди і сільськогосподарська техніка.

Наскільки я пам 8767 ятаю, умови неповного робочого дня прописуються у трудовому договорі, який реєструється у центрі зайнятості.

Якщо ФОП мав 7-х найманих працівників і не зробив зміни у свідоцтві про сплату єдиного податку і не платив за кожного працівника +55% податку по податкова нарахує штраф, чи можна просто доплатити за цих працівників?

Спасибі за змістовне пояснення. На даний час займаюсь оформленням найманого працівника. Режим роботи з 9 по 69 год. У ЦЗ мені сказали, що необхідно принести з податкової та рай. адміністрацій дозвіл на оформлення працівника на ставки. На скільки це законно. Мій продавець- багатодітна мати малолітніх дітей, знаходжиться у відпустці по догляду за дитиною. Невже держава повністюб переклала свої обовязки на приватних підприємців????

де отримуємо відповідні страхові свідоцтва. Тепер ми маємо право сплачувати страхові внески до пенсійного та соціальних фондів у відповідних розмірах, та про це в наступних постах.