Альфа банк івано франківськ кредит

«Ніколи не знаю, чим завершиться робота, коли її починаю. Куди поведе рука, туди й треба рухатися далі. Працюю завжди без ескізів, щоб образ залишався живим і свіжим», – розповідає Анна.

ПриватБанк - Івано-Франківськ: відділення Приватбанку в

Красномовним підтвердженням якості є експорт продукції за кордон – у Німеччину, США, Грузію, Молдову. Скажімо, нещодавно 75-тонна партія березового соку ТМ «Демидів-продукт» вирушила до Нью-Йорка. Як розповів директор з розвитку Демидівського консервного заводу Олег Кобись, нині за океаном триває потужна рекламна кампанія продукту.

Депозитний калькулятор 18 банків – березень 2017 – Finsee

«Український театр, на жаль, існує в тому просторі, який був років тридцять тому, і не рухається. Я – повністю за реформи, які мають відбутися. А в живописі я – сам собі сценарист і драматург, актор, художник і режисер», – розповів Андрій Александрович-Дочевський.

VolWest Group – Інвестиційна група

Пізнавати світ не пізно ніколи: діти це роблять з цікавою безпосередністю, тоді як більшість дорослих в повсякденних турботах не надають цьому великого значення. СОК «Адреналін Сіті», відкривши Музей технічного прогресу та «Експерементаріум»  для популяризації науки та винаходів людства, не зупинився. Цього разу в центральному холі закладу встановлено маятник Фуко, що використовується для експериментальної демонстрації добового обертання Землі.

Новаторство в тому, що досі практично ніхто не переробляв рибу на Волині та Рівненщині. Це завжди була прерогатива Одеси, Криму, інших приморських областей, де здавна безліч рибопереробних заводів. Однак заради споживачів Демидівський консервний завод частково змінив профіль на нестандартний.

Творчий вечір-спомин 8775 Кость Шишко: поет, художник, українець 8776 , присвячений 75-ій річниці від Дня народження видатного і талановитого художника Костя Шишка відбувся в галереї сучасного мистецтва України «Арт-Кафедра».

Для вкладників, що бажають отримати готівкою всі відсотки, банк пропонує депозит Стандарт строковий, що має нижчу загальну дохідність, проте забезпечує більшу суму виплат готівкою.

У день Хрещення Господнього працівники групи компаній «VolWest Group» вже традиційно купалися в освяченій йорданській воді. В день Водохреща, 69 січня, вони взяли участь у ранковому богослужінні в Жидичинському Свято-Миколаївському чоловічому монастирі, який зібрав у своїх стінах сотні вірян.

Супермаркет 8775 Наш Край 8776 у місті Ковелі  став черговим торговим закладом мережі, де впроваджено соціальний проект.

Напередодні святкування Дня Незалежності України у галереї сучасного мистецтва  «Арт-Кафедра» відбулась презентація виставкового проекту Миколи Кумановського «Гілля калин похилилося: Два погляди».

Петро Антип широко відомий світу не лише як  живописець і скульптор. Величезну нішу в його творчості займає архітектура. Він є автором проекту першого в Україні фонтану, який струменем води утримує та обертає величезну кулю. Його було споруджено у Горлівці. Пізніше схожий збудували у Донецьку поблизу «Донбас-Арени».

Напередодні свята жінок, весни і миру галерея сучасного мистецтва України «Арт-кафедра» представила на виставкових майданчиках арт-кафе «Стоп Кадр» дві міні експозиції присвячені образу жінки у мистецтві.