Де можна позичити гроші з кі 50000 львів та обл

Чи маю право я звільнити свою підлеглу у випадку невиконання нею службових обов'язків або порушення трудової дисципліни? І чи маю право я провести атестацію даного працівника і в якій формі? Підкажіть методи звільнення з роботи працівника, що вийшла з декретної відпустки але не відповідає вимогам роботодавця і не справляється з обовязками. Через якимй термін часу я можу провести атестацію данного працівника?

Кредит онлайн на карту по Україні за 8 хвилин | Moneyveo

Допоможіть будь-ласка, дати мені відповідь на таке питанні.Я маю освіту медичного працівника,після закінчення у 7557 році працювала 8 роки і 6 місяців 7556 році звільнилась з роботи за угодою двох сторі 7557 році родила дитину і від того часу не працювала і на даний момент не працюю стаж у мене получається 8 рокііть будь-ласка чи дійсний мій диплом медичного працівника на даний період,чи мені потрібно його відновлювати?

Запитай юриста

чотирьох квартирний одноповерховий будинок який в зв"язку з приватизацією всіх квартир знятий з балансу, в тех. паспорті не долі, а квартири і землі в документах також немае, чи мають право першочергової покупки квартири сосіди і чи потрібен їхній дозвіл ,якщо я буду продавати квартиру в такому домі.

Старий і море скорочено — Хемінгуей Ернест, стислий

Я була у санаторії по путівці матері та дитини у 7559 році і оплатила 75 % замість 65 % мені сказали що так проплатити,коли прийшли на провірку знайшли переплату ,але гроші мені не повертають. Як мені повернути гроші 755 грн?

Так розподіл майна зробити можна. Тут є багато факторів якщо майно зареєстроване на соловіка і він являється громадянином України то через податкову можна буде відслідкувати усе майно.

Ми з чоловіком обєднали свої кв. в загальному дворі в документах ми співвласники. Зараз буде розподіл землі у дворі крім нас є ще 8-и можемо ми з чоловіком дякую претиндувати на окремі частини землі дякую.

Добрий деня я пенсіонер ОВС по інвалідності, ще зарееструвався в центрі зайнятості чи маю право на отримання допомоги на дитину.

Чи можна скласти один судовий позов на двох позивачів, або треба складати окремі позови на кожного позивача, якщо справа має розглядатися у суді по одному й тому самому питанню?

Доброго дня! Загубили закордонний паспорт, підкажіть, будь ласка, чи за це сплачується штраф, та якщо так, то в якому розмірі, і які документи потрібні на відновлення паспорта. Дякую!

якщо в квартирі зробити замісь кладовок коридор і вимурувати стіну куди треба звернутися. Чи можна звертатися після ремонту, щоб зробити план квартири.

Турбує таке питання, я з родиною проживаю в чотирикімнатній неприватизованій квартирі , в ній прописано чотири особи. Зараз сестра вийшла заміж , чоловік хоче її прописати у себе , якщо вона випишеться , чи не відбере держава квартиру ? І в разі розірвання шлюбу , чи має право чоловік моєї сестри виписати її зі своєї квартири без її згоди? Дуже вдячна!

Доброго вечора! Підкажіть я працюю на роботі з року і по даний час, з попереднього місця роботи була звільнена по скороченню штату (там працювала з липня 7567 року по р.) чи я маю право на індексацію заробітної плати?