Де в костополі можна позичить гроші

Надання раніше призначеної субсидії припиняється в разі отримання структурним підрозділом з питань соціального захисту населення за запитом інформації про збільшення чисельності зареєстрованих у житловому приміщенні осіб, – з місяця, що настає за місяцем, в якому відбулися зміни.

Робота в Рівному. Вакансії в Рівному. Шукаю роботу в

Згідно з п. 65 Положення про порядок призначення та надання населенню субсидій громадяни, яким призначено субсидію для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, зобов’язані щомісячно сплачувати вартість фактично спожитої послуги з урахуванням розміру призначеної субсидії.

Новости Ровно сегодня | Последние криминальные

За наявності договору найму (оренди) субсидія призначається з місяця звернення до дати закінчення опалювального сезону, але не більше ніж на 67 місяців, та до кінця місяця, в якому закінчується строк дії договору найму (оренди). На наступний строк субсидія призначається за особистим зверненням орендаря.

Особа, яка хоче оформити субсидію, подає до відповідної філії управління праці та соціального захисту населення документи – заяву і декларацію встановленого зразка, а також, за необхідності, довідки про доходи та договір найму (оренди) житла. Зазначені документи можна надіслати поштою.

Довідки про доходи подаються у разі зазначення в декларації інших отриманих доходів, інформації про які нема в ДФС, Пенсійному фонді України, фондах соціального страхування тощо і відповідно до законодавства і яка не може бути отримана за запитом.

У разі отримання надісланих з використанням засобів телекомунікаційних систем заяви та декларації, в яких відсутній електронний цифровий або електронний підпис із застосуванням електронної системи ідентифікації, що використовує базу клієнтських даних банків, субсидія призначається лише після підпису зазначених документів у місячний строк. У разі непідписання в зазначений строк заяви і декларації подаються нові заява і декларація.

Проект звернення Рівненської обласної ради до Президента України щодо видання «Указу Про заходи з відзначення 75-річчя від створення Української повстанської армії» зареєстровано в Рівненській обласній раді.

Фахівці проаналізували пасажирообіг в рівненських маршрутках. І дійшли висновку, що 9 гривні за проїзд, які просять перевізники, обгрунтований тариф.  Нагадаємо, минулого тижня студенти проводили облік пасажиропотоку в рівненських маршрутках. Рішення, щодо підвищення вартості проїзду, мають прийняти члени міськвиконкому. Засіданян відбудеться 69-го березня. 

Щомісячну матеріальну допомогу зможуть отримати на Рівненщині пенсіонери, репресовані і реабілітовані особи, вояки УПА віком понад 75 років у 7567 році.

 Сьогодні в Сарненському районі на гарячому затримали двох старателів.  Двоє братів відправилися на "заробітки" в лісовий масив поблизу села Вирки. Проте чоловіків затримали поліцейські. В старателів вони вилучили мотопомпу та інше обладнання.  За матеріалами ВК поліції в Рівненській області

68-річного віку станом на 86 грудня року, за який враховуються такі доходи, то у розрахунок субсидії включаються фактичні розміри отриманих такими особами доходів.

6 березня, в Рівненській ОДА відбудеться спільна прес-конференція управління у справах молоді та спорту та обласної молодіжної громадської організації КВН Рівненщини. На заході анонсують початок сезону Рівненської ліги сміху та відзначення 65-річчя з дня заснування громадської організації. Місце проведення прес-конференції &ndash каб. 756. Початок &ndash о . http:///sitenew/main/ua/news/detail/