Гроши до зарплати в черкасах

Доброго дня! Я прикордонник. У мене закінчився контракт в жовтні 7569 року. Мені відмовляють у звільненні.Чи можуть мене звільнити у звязку з демобілізацією. Дякую за відповідь.

Державні пільги та допомоги багатодітним сім'ям

Доброго дня. Відповідно до ПОЛОЖЕННЯ про порядок призначення та надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива, до сукупного доходу сім’ї не включається доходи від розміщення депозитів.

Доброго дня. Померла людина, на яку було записано квартира і дача. Як, де і в який час можна переписати все на сина чи чоловіка, які документи потрібно і чи потрібний адвокат? Дякую.

Доброго дня Підскажіть будь-ласка така ситуація Власник машини помер і я тепер неможу знати її з обліку Пілскажіть що можна зробити Дякую

Доброго дня! Ми з чоловіком взяли грошову позику в гривнях, але написали на той час розписку в долларах коли курс був 8,5 - тепер приходиться віддавати в декілька раз більше, віддати зразу велику суму неможливо,а люди вимагають щодня повернення коштів,чи можливо якесь рішення суду,щодо відстрочки,або,щоб розбити суму на більший термін,від повернення ми не відмовляємось але платити на 85тис більше просто нереально важко,що ви можете порадити будемо дуже вдячні!!!!

Мені відмовили в прийнятті документів на поліпшення житлових умов, тому що чоловік не прописаний в моїй квартирі, прописаний в іншому населенному пункті і не зазначений в довідці про склад моєї сім"ї. Чи правомірна ця відмова?

Доброго дня. 6. Чи підписуали та жінка будь-які інші договори, в яких надано право банку відкрити кредит?. 7. Якщо такого не було - заява в міліцію про шахрайство на дії працівників банку. 8. Закрити картку неможливо, можна закрити рахунок. А на дочку можна оформити довіреність, на підставі якої сожна оформлювати документи. Хоча, на жаль, від Вас також мало інформації по цьому питанню. Поки що так.

Доброго дня. Стаття 65 Сімейного кодексу України. Підстави набуття права спільної сумісної власності подружжя Майно, набуте подружжям за час шлюбу, належить дружині та чоловікові на праві спільної сумісної власності незалежно від того, що один з них не мав з поважної причини (навчання, ведення домашнього господарства, догляд за дітьми, хвороба тощо) самостійного заробітку (доходу). Тобто якщо ця квартира належить Вам обом -про який договір оренди може йти мова?

Доброго дня! Я хочу продовжити декретну відпустку по догляду за дитиною до 6 років. Якщо роботодавець згоден, то чи достатньо для цього лише заяви, чи потрібна довідка з поліклініки? Чи можна відвідувати дитячий садок, якщо продовжено декретну відпустку? Хто має право перевіряти і яка відповідльність (якщо це є порушенням) за те, що взяли довідку в поліклініці форми № 585-6/о і продовжили відпустку до 6 років, одночасно відвідуємо дитячий садок, отримуємо в собезі допомогу як малозабезпечені

Доброго вечора. Я працюю в коледжі, в якому відкривається гуртожиток для студентів. Чи можна поселяти студентів в гуртожитку на час навчання без прописки в ньому?

Доброго дня. Хочу зареєструвати ФОП я отримую допомогу при народженні 6 дитини, та ще 6 місяців повинна її Отримувати, при реєстрації мені анулюють виплату допомоги? Дякую.

Доброго дня! Допоможить будь-ласка, наша компанія надавала послуги кабельного телебачення протягом 67 місяців, але рахунки ми не виставляли, актів підписаних також немає, як заставити платити боржника? (Борг більше 65 тисяч гривень) Дякую за відповідь.