Гроши до зарплати в житомире

Доброго дня. Перш за все - Вам необхідно ознайомитися із справою, яка перебуває у виконавчій службі. І вже на підставі документів, які Ви отримаєте, можна говорити правомірність чи неправомірність дій ВДВС. Крім того, є незрозумілим Ваше питання щодо юридичної особи в частині позовної давності. Адже, Ви, як видно з питання, є фізичною особою.

Запитай юриста

Доброго дня. В селищі я придбала в АТП непрацюючу автостанцію для відкриття магазину.. Земельня ділянка під автостанцією знаходиться в аренді у селищної ради. Селищна рада відмовляє продовжувати договір оренди земельної ділянки Запропонували мені здати 6/9 частину приміщення в оренду для відкриття автостанціїї для потреб села в обмін на оренду земельної діялки під відкриття магазину. Чи можу я відмовитись від пропозиції селищної ради

Доброго дня. Яким законом керуватися при ситуації, коли на моїй земельній ділянці ведуться іншою особою якісь демонтажні чи будівельні роботи без мого відому?

Якщо Із зарплатноі картки мошенніки зняли гроші ,при тому що ніяких даних по картці нікому не давалось.,карточка не губилась І ні кому не давалась, в інтернеті людина - власник картки ніде не зарєєстрована чи можна написати заяву в банк на розслідування цього випадку( бо банк говорить. що не бере заяв) І чи можна подати на банк в суд?Дякую за відповідь.

Інна Стретович писала: "Доброго дня. Якщо в нього немає документів, які дозволяють це робити - то можна написати скаргу відразу після початку будівництва про самочинне будівництво. Документ про заборону - це закон." Мене більще цікавить, чи він може отримати документи на прибудову без згоди усіх сусідів, які межують з його квартирою?

Доброго дня. Якщо добудова не зареєстрована у відповідних документа - це лише будматеріали. Якщо ж Ви лише зараз будете узаконювати будівлю, до нічого доказувати не треба, оформлюйте на себе, але можете заплатити штраф як за незаконне будівництво. Якщо Ви будинок вже поділили і виписані свідоцтва на право власності - то через суд.

Доброго дня! Місяць назад померла мама, і я як єдиний спадкоємець, подав заяву в нотаріальну контору про прийняття спадщини ( в даному випадку це квартира). Чи вважаюсь я фактичним власником житла ще до оформлення свідоцтва про право на спадщину? Які мої права та які обовязки по відношенню до спадщини?

Доброго дня. Згідно Сісейного кодеку України, сім'ю складають особи, які спільно проживають, пов'язані спільним побутом, мають взаємні права та обов'язки. Подружжя вважається сім'єю і тоді, коли дружина та чоловік у зв'язку з навчанням, роботою, лікуванням, необхідністю догляду за батьками, дітьми та з інших поважних причин не проживають спільно. Тому Ви подали неправдиві дані.

Доброго дня. Померла людина, на яку було записано квартира і дача. Як, де і в який час можна переписати все на сина чи чоловіка, які документи потрібно і чи потрібний адвокат? Дякую.

Для надання вам консультації недостатньо інформації, зокрема що означає колгоспний двір та чи є якісь документи на хату. Якщо буде цікавити консультація можете зателефонувати за тел 555 878 68 66.

ПРИВАТИЗАЦІЯ КВАРТИР БАГАТОКВАРТИРНОГО БУДИНКУ ПРВЕДЕНА ПОВНІСЮ. ЧИ ПРОВОДИТЬСЯ ПРИВАТИЗАЦІЯ ЗЕМЕЛЬНОЇ ДІЛЯНКИ БУЛЯ БУДИНУ? ЯКЩО, ДА ТО ЯК ВИЗНАЧАЮТЬСЯ МЕЖІ МІЖ ВЛАСНИКАМИ ПРИВАТИЗОВАНИХ .

Для надання вам відповіді недостатньо інформації, зокрема чи будинок зводився самовільно чи законно, чому вона не приватизована, чи будинок зданий в експлуатацію і тд тп.