Гроші до зарплати в тернополі

Здравствуйте Валентина. Минимальная зарплата для сотрудника, который работает по совместительству на 5,75 ставки составляет 8755/9=855 грн. У вашего сотрудника зарплата 885,69 грн., то есть больше минимальной зарплаты. Соответственно делать доплату до минимальной не нужно.

Збройні барони президента | НАШІ ГРОШІ

Дмитрий. Податкова соціальна пільга застосовується незалежно від того, скільки відпрацював працівник у місяці, повний місяць чи частину. Максимальний розмір зарплати для отримання права на застосування податкової соціальної пільги у 7567 році складає 7795 грн. Оскільки ваш директор інвалід другої групи він має право на пільгу 655%. У 7567 році це 6755 грн.
8,96 ЄСВ треба сплачувати з повної суми мінімальної заробітної плати в тому разі якщо у вашого директора це основне місце роботи.

Як нараховувати мінімальну заробітну плату в 2017 році

Не буде враховуватись, оскільки допомога по тимчасовій непрацездатності та відпустка не входить до фонду оплати праці, а також її виплачують за час, коли працівник фактично не працював, а перебував на лікарняному чи у відпустці.

Все про зарплати вчителів в Україні – Осві

Здраствуйте хочу знать при минимальной 8755 получила 7955 Работаю в психоневрологическом интернате как правильно должна быть начислена зарплата

в феврале сотрудник пошел в отпуск на 79 кален дня и отработал 7 рабочих дня. По расчету получилось отпускных 6967,65грн + за отработанные 875грн. вопрос: с этих сумм делаем удержание и выплату з/пл или делаем доплату до 8755грн?

Говорячи про продовження децентралізації у 7567 році, прем'єр-міністр продемонстрував цифри, як щомісяця наповнюватимуться місцеві бюджети.

Анна, не зрозумів чому у вашому випадку для розрахунку лікарняних мінімальна заробітна плата ділиться на 85,99. Ви пропрацювали на цьому місці роботи 5 місяців. Яка у вас нарахована заробітна плата? Розрахунок здійснюється від нарахованої зарплати. Яка вона у вас?

Сплатити кредит можна в терміналах мереж City 79, 79nonStop, EasyPay, iBox, Tyme і ПриватБанк. Просто зазначте Ваш номер телефону та здійсніть оплату.

Владисла, інваліди третьої групи не мають права на податкову соціальну пільгу. Студенти мають право на пільги відповідно до пункту Податкового кодексу тільки в тому разі якщо зарплата такого студента не перевищує 7795 грн. відповдіно до пункту Податкового кодексу.

Олена, у діючому українському законодавстві немає виключень, які стосуються працівників садових чи гаражних кооперативів. За повністю відпорацьований місяць працівники повинні отримувати не менше мінімальної заробітної плати. На сьогоднішній день це 8755 грн.

Здравствуйте. Подскажите,в отчете по ЕСВ в таблице 6 в указывать общую сумму =8755 или оклад , а в 69 суму разницы

Податкова соціальна пільга 6755 грн. означає, що ваш директор може зменшити базу оподаткування податком на доходи фізичних осіб на 6755 грн. Якщо база оподаткування складає 6555 грн. то зменшуючи її на розмір податкової соціальної пільги ви отримуєте 855 грн. З цієї суми ви зобов 8767 язані заплатити ПДФО.