Гроші в борг в часних лиць терміново камянець подільський

Добрий з чоловіком і дитиною проживаємо в будинку його мами,а їй построїли новий і вона там живе,але сварки як були так і багато вклали і грошей і труда у все що є.світло, тепло все платимо ійшло до того що вона написала заяву в міліцію на чоловіїться поки нас не власності є в неї,яке зроблене теж за наші ідкажіть,будь-ласка,що нам робити?

Державна соціальна допомога сім'ям з дітьми у 2016 році

Скажіть юудь ласка!Чоловік офіційно не працює,я в декреті сину 7,8 роки получаю по 685 грн,у власності нічого не має можемо ми получить допомогу як малозабезпечені?і куди звернутися(проживаємо в смт)?

Футбол Україна | Новини футболу : Головна сторінка

Написали по вказаній Вами статті заяву в міліцію,спочатку обіцяли завести кримінальну справу,а потім все припинилось(скоріше за все вона знайшла свої звязки в міліції).Заява була зареєстрована,але відповіді майже місяць немає.Скажіть,будь-ласка, можна якось повпливати на правоохоронні органи чи краще подовати таки позов до суду про виселення?

Тема 2. СТАНОВИЩЕ УКРАЇНСЬКИХ ЗЕМЕЛЬ НА ПОЧАТКУ ХХ ст

Скажіть будь ласка. Я розлучена маю 7 дітей. Молодшій дитині 7,5 роки. Чи будуть виплачувати мені допомогу при народженні якщо офіційно влаштуюсь на роботу?

Я перепрошую, ще одне пані адвокат, чи не вважаєте Ви, що спочатку необхідно було б здійснити письмове повідомлення до моєї колишньої дружини з проханням звільнити житлову площу, то такий варіан ще додатково міг би слугувати доказом у суді (крім звичайно свідків, які теж засвідчать даний факт) про свідоме ухилення її від виселення.

Контррозвідувальне управління СБУ втрутилась в закупівлі матеріалів для перитонеального діалізу на чверть мільярда гривень на рік. Про це свідчать документи, які є у розпорядженні «Наших грошей». Далі.

Доброго дня допоможіть будь єму чоловікові тітка подарувала квартиру,тітка померла,а чоловік тимчасово впустив дядька в цю квартиру дядько подав на нього в суд і озкаржував дарчу суд в позові йому ві дядько подав в апеляці цікавить як його виселити з нашої квартири?Що нам тепер робити??В квартирі він не прописаний.

В мене маленька дитина 9 місяців,я не працюю ,чоловік також. Наш дохід всього 865 грн. ,чи можемо ми розраховувати ще на якусь допомогу???

Застосування спрощеної системи оподаткування для фізичних осіб – підприємців регулюється ст. 796 ПКУ. Зокрема, для фізичних осіб – підприємців передбачено 8 групи платників податків.

Генпрокуратура дозволила Олександру Кацубі вийти на свободу, заплативши $8,5 мільйони штрафу за крадіжку півмільярда доларів і замах на крадіжку ще 5 мільярдів гривень. Далі.

Доброго дня. - має право наша сім я отримувати матеріальну допомогу малозабезпеченим,якщо на чоловіка оформлено два автомобі з яких проданий по дорученню в 7566році, а інший після аварії в 7567р. i на даний час у неробочому житла сім я немає.

Відповідно до ст. 657 ЖК України  членів сім 8767 ї власника жилого  будинку  може  бути виселено у випадках, передбачених частиною першою статті 666 цього Кодексу.  Виселення провадиться у  судовому  порядку  без  надання іншого жилого приміщення.