Гроші в кредит за 8 хвилин

Після замовлення послуги у відповідь надійде інформація про прийняття чи відхилення заявки. Поповнення бонусного рахунку відбудеться протягом кількох секунд після замовлення послуги та буде підтверджено SMS-повідомленням надісланим на номер абонента.

Заробіток в Інтернеті!

«Екстра гроші» дозволять вам користуватися послугами мобільного зв'язку навіть тоді, коли на рахунку бракує коштів, і ви наразі не можете його поповнити.

Гроші та кредит (Колесніченко .)

Чергове поповнення бонусного рахунку можна замовити за умови повернення суми попереднього поповнення бонусного рахунку та оплати послуги.

Новини України на 1+1 - Рубрика

Мережа ломбардів Свіжа копійка - це ваш надійний друг і помічник у складних життєвих ситуаціях.

Вам терміново потрібні гроші? У вас немає можливості позичити у родичів або друзів? Ви не можете (або немає часу) взяти кредит в банку? Тоді ласкаво просимо в Свіжу копійку.

Після замовлення послуги ви отримаєте відповідь про прийняття чи відхилення заявки. За номером абонента буде автоматично визначена і нарахована максимально допустима сума коштів, згідно з умовами надання додаткових коштів. Поповнення бонусного рахунку відбудеться протягом кількох секунд після замовлення послуги та буде підтверджено SMS-повідомленням.

Основні пункти також можуть бути доповнені додатковою інформацією. Всі зазначені дані мають бути достовірними, інакше в онлайн кредиті буде відмовлено.

Авторизуйтеся в додатку та перейдіть у розділ "Мої платежі". Створіть новий, введіть у пошуку 88569796 (код ЄДРПОУ компанії) та оберіть "МАНІВЕО Швидка фінансова допомога".

Сума поповнення бонусного рахунку та плата за користування послугою буде знята з вашого рахунку при його поповненні (крім переказу коштів). Якщо коштів на рахунку виявиться недостатньою, зняття відбудеться частинами, кратними 6,55 грн.

Сплатити кредит можна в терміналах мереж City 79, 79nonStop, EasyPay, iBox, Tyme і ПриватБанк. Просто зазначте Ваш номер телефону та здійсніть оплату.

Клієнти ПриватБанку можуть погасити кредит, зателефонувавши за номером 8755 (з мобільного). Необхідно обрати картку для сплати та зазначити Ваш телефон і реквізити нашої компанії.

Відкрийте сайт , перейдіть до категорії "ТОП сервіси оплати", оберіть Moneyveo. Визначте інструмент для оплати: електронний гаманець (без комісії) або картку (комісія WideUp – 7%).

Сума попереднього поповнення бонусного рахунку та плата за користування послугою знімаються з рахунку абонента при першому поповненні рахунку. Якщо сума на рахунку абонента після поповнення є недостатньою, зняття відбудеться частинами, кратними 6,55 грн. При погашенні на рахунку абонента залишається не менше 6,55 грн.