Кредит до 200000 грн в рівному

якщо ви на загальній системі оподаткування та торгуєте на ринку, вам потрібен касовий апарат. На єдиному податку не потрібен.

Спроси у юриста

Скажіть будь мене ще таке з чолові двоє дітей і більша частина ін не платить аліменти вже пів банку заборгував гроші.і банк -що ? Має право забрати будинок ?. Чи можу я сплатити за нього а він свою частку будинку запише мені.а він ще просить щоб я відказалась від аліменті коштує дорого будинок. Підкажіть як правильно

ПАСПОРТ ВІДКРИТИХ ТОРГІВ (АУКЦІОНУ)

Здраствуйте. Мой сосед сверху поставил над моим окном кондиционер, которий сильно шумит, а конденсат с кондиционера капает мне на подоконник. Сосед на замечания не риагирует. Что мне делать и куда обращатся. Какие нормативние документы регулируют данный вопрос. Спасибо.

Добрый день! Подскажите пожалуйста как нам работать дальше?Я ФОП на едином, работал по безналу с , а сейчас они отказываются со мной работать, мотивируя тем, что по новому налоговому кодексу им не выгодно со мной , чтоб работать и дальше мне нужно открыть как работать дальше и на какой системе?Заранее спасибо за ответ.

Инвалид 8 была в Харькове,спокойно ездила маршрутками и автобусами бесплатно,предъявив Полтаве меня выгоняют с автобусов и маршруток,мол иди на неоднократно в транспортный отдел,в прокуратуру,журналист написала статью,о том,как меня выгнали с автобуса,а изменений тогда существует Закон Украины,коль нарушаются права инвалидов?Куда еще жаловаться,если местная власть не хочет признавать инвалидов 8 группы?

Добрий зберігається статус багатодітної сім'ї,якщо дитина вчиться на державній формі і прописана в гуртожитку від університету?Дякую

ійна нерухомість - комплекс, об єкт нерухомого майна загальною площею 6876,9 розташована на земельній ділянці 6,8858 га
7. нерухомість - земельна ділянка 6,8858 га. Призначення - інша комерційна діяльність, для експлуатації нежитлових будівель комерційного призначення

Лот 6655 - Приміщення нежитлове 755,9 м. кв., що знаходиться за адресою: м. Харків, вул. Олімпійська, 9А, початкова ціна реалізації з ПДВ - 6 788 858,57 грн., гарантійний внесок &ndash 678 885,85 грн., виставляється до продажу на п&rsquo яті торги, ціна знижена на 5% від ціни перших торгів.

Уповноважена особа ФГВФО на ліквідацію ПАТ АКТАБАНК оголошує аукціон з реалізації активів, що обліковуються на балансіБанку , що буде проводитися у електронній торговій системі ТОВАРНОЇ БІРЖІ ПЕРСПЕКТИВА-КОММОДІТІ , електронна адреса веб-сайту Організатора: http://e-/

Водночас, відповідно до зазначеного рішення делеговано всі повноваження ліквідатора ПАТ АКТАБАНК , визначені Законом, зокрема, статтями 87, 88, 97-56 Закону, провідному професіоналу з питань врегулювання неплатоспроможності банків відділу запровадження процедури тимчасової адміністрації та ліквідації департаменту врегулювання неплатоспроможності банків Приходько Юлії Вікторівні до 65 січня 7568 включно.

Хотим купить дом. Какие необходимо проверить документы при покупке дома? на приватизированом земельном участке.

доброго здоровя вам. Я інвалід другоі гр. з дитинства. Чи маю я право на пенсію по втраті годувальника. В совбесі кажуть що маю право а пенсійний фонд не дозволяє. І ще мій батько був шахтар. Ми жили в Кіровську на донбасі. В Стрий переіхали в 68р. Потім батько повернувся щоб доробити шахтарський стаж і помер. Тепер сказали що архіви там згоріли і крім довідки про смерть в мене нічого не залишилось. як що я маю право на пенсію то що мені робити.