Кредит до 40000 грн на 5 років

Дякую за питання! Ст. 665 Сімейного кодексу :Місце проживання дитини, яка не досягла десяти років, визначається за згодою батьків. Дане питання регулюється Сімейним та Житловим кодексом України.

Фіскальна служба online

Водночас ПКУ не розмежовує поняття ремонт і поліпшення , як це робить П(С)БО 7. І хоча п. ПКУ , розкриваючи поняття поліпшення , говорить лише про модернізацію, модифікацію, добудову, дообладнання та реконструкцію, це не означає, що безпосередньо про ремонт чи інші види поліпшень тут не іде мови. Адже пп.  і п. ПКУ дозволяють стверджувати, що за такою схемою обліковуються й будь-які інші види поліпшень основних засобів.

Резерв відпусток: від створення до інвентаризації

Чи можна оформити академвідпустку за матеріальним станом (не спроможні заплатити другий семестр) якщо студент вчиться на платному

Нерухомість Івано-Франківщини

Доброго дня! Чоловіка мобілізували по першій хвилі мобілізації, зараз він демобілізований після року служби. Чи можуть його призвати повторно і, якщо так, то через який час?

Студентів, які навчаються в Академії , примушують застрахувати майно ,яке належить гуртожитку Академіі.Чи правомірні дії Академії ?

Зупинивши авто на посту ДАІ інспектор висадив всіх пасажирів (в тому числі двох малолітніх дітей) забрав його на штрафплощадку ,мотивуючи це арештом майна попередньго власника Виконавчою іяких постанов предявлено мав він на це право?

Дякую за питання! Якщо врахувати, що правом оперативного управління у Господарському кодексі визнається речове право суб'єкта господарювання, який володіє, користується і розпоряджається майном, закріпленим за ним власником, значить провести добудову.

Дякую за питання! Залежить від багатьох обставин, виконавець повинен прийняти постанову і надіслати вам, якщо ви не згідні оскаржуйте.

Добрий день. Чи можливо отримати безкоштовно земельну ділянку під забудову та обслуговування житлового будинку у іншому місті, тобто не за місцем своєї фактичної реєстраціє (проживання). Наприклад: реєстрація (за паспортом) м. Чигирин. вул. Б. Хмельницького, 5, а фактично проживаю і працюю у м. Бориспіль вже на протязі 5 років - чи можу я отримати безкоштовну земельну ділянку саме у м. Бориспіль???????

Доброго часу доби! Ми з дружиною вирішили віддати нашу дитину до вибраної нами школи, але там нам повідомили, що запис до "дошколярика" буде проводитись з 65,65,68. Нам залишилось чекати. Але нещодавно ми зустріли знайому, яка вже записала свою дитину до цієї школи. На нашу думку нам не мали права відмовляти. Підкажіть, будь ласка, куди звертатись, якщо нам знову відмовлять. Боїмось що до вказаної дати мість в школі не залишиться. Дякуємо.

Дякую за питання!Відповідно до закону "Про військовий обов'язок і військову службу" вам потрібно пройти призовну комісію.

Якщо ви є власником автомобіля і надали автомобіль особі в нетверезому стані і без права на водіння ви понесете адмін відповідальність.