Кредит до зарплати малі відсотки

Добрий день! Я живу у невеликому містечку і знаю, що в міській раді є земельна ділянка, яка нікому неналежить. Я написала заяву щоб мені надали її для ведення садівництва, мені відмовили, сказали зараз землі не надаємо, бо нема якоїсь карти кадастрової і коли буде не відомо. Порадьте будь-ласка як мені отримати земельну ділянку.

Як розрахувати податки та збори із заробітної плати

Зупинивши авто на посту ДАІ інспектор висадив всіх пасажирів (в тому числі двох малолітніх дітей) забрав його на штрафплощадку ,мотивуючи це арештом майна попередньго власника Виконавчою іяких постанов предявлено мав він на це право?

Амортизація — 2015: нараховуємо за новими правилами

Для Оксана ! Дякую за питання! Звертатйеся в управління праці та соціального захисту населення, в пенсійний фонд, можливо вашій мамі потрібно встановити інвалідність - звертайтесь у МСЕК,

добрий запитати. я хочу придбати кімнату під магазин а проект ще не краще купити з проектом під магазин, чи придбати і зробити проект на свою фамілію?

чи зобовязана людина з епілнпсією проходити перекомісію на воєнкоматі для того ,щоб приписатися в своєму будинку. дякую..

Добрий деня я пенсіонер ОВС по інвалідності, ще зарееструвався в центрі зайнятості чи маю право на отримання допомоги на дитину.

доброго дня !я мати одиночка маю малого сина якому буде два рочки ,неможу справитися із вихованням по тій причині що моя мама постійно пхається у виховання дитини та пиши на мене заяви у міліцію, тому хотілаби відати сина у сімю чи вдержавну установу ,іщо мені потрібно для того чоби відати дитину і скільки це часу займе? І чи потрібно буде відавати дитячі кошти які використувалися на дитину?

я доглядаю за 88 річною бабцею я звертався в военкомат за відстрочкою служби в арміі мені відмовили сказали що повинна моя мати доглядати мама часто виізжае за кордон на роботу мені 75 рокіів чи маю право вимагати відстрочку

Добрий вечір, скажіть мені будьласка чи можу я подати запит про свідоцтво нароження дити з одного р-н Тернопільської обл. в другу обл. Я є розлучений і мені потрібно свідоцтво про нароження дитини.

Підскажіть будь ласка яку суму елементів я маю сплачувати на дитину від першого в мене є вже друга сімя і дитина від другого шлюбу я інвалід 8 групи і офіційно ніде непрацюю.

Дякую за питання! Відповідно до Указу ПУ "Про Положення про військовий квиток рядового, сержантського і старшинського складу та Положення про військовий квиток офіцера запасу" Друга - дванадцята сторінки військового квитка призначені для запису про належність власника квитка до військової служби. Тобто в квиток записуються дані про контрактну службу.

Доброго мене така ситуация на даний час знаходжусь у видпустци по догляду за дитиною до трьох рокив,до декрету працювала вихователем в школи - интернат на 6 класи, написала заяву про вихид нанеповний робочий день з . чи мае право директор перевести мене на инший клас,якщо я цей клас набирала и вела його з першого дякую.