Кредит готівкою до 25 років

У квітні 7565 року Universal Bank одержав перемогу у номінації «Найбільш професійний банк – 7559» за результатами дванадцятого щорічного «Фінансового рейтингу» ділового тижневика «БИЗНЕС»

Кредит на енергозбереження

У листопаді 7567 року Universal Bank став переможцем IV Всеукраїнського конкурсу "Банк року - 7567" у номiнацiї "Кращий банк з депозитних програм для корпоративних клієнтів" за версією журналу «Банкиръ»

Державна соціальна допомога сім'ям з дітьми у 2016 році

У грудні 7568 року Universal Bank отримав нагороду у номінації «Банк підприємців» за результатами Ukrainian Banker Awards 7568

Продаж квартири, основні нюанси і витрати

Доброго дня! Підскажіть, будь ласка. Я розлучена з чоловіком, маю 7 дитини 7 років та 7,5 роки, аліменти не отримую, в декреті по догляду за дитиною, отримую 955 грн. соц. допомоги,маю пай не в оренді , своя квартира. чи можу я розраховувати на допомогу від держави, дякую

Добрий день,чи маю я право на державну допомогу и в якому розмири,якщо я в декрети,чоловик официйно ниде не працюэ,в нас двоэ дитей: та 6567грн. (виплата при народжени).

Я маю 69 річного помер вистачило стажу на отримання пенсії по втраті годувальника,призначили соц допомогу у розмірі 986 січні її не ?

скажіть будьласка чому немає на дітей соц виплат в Сокирянському рн сьгодні вже 76 травня а я ше не одержала допомога при народжені

Відтепер не потрібно пам’ятати суму щомісячного платежу за кредитом чи телефонувати до довідкового центру. Ви зможете з легкістю отримати інформацію щодо вашого кредиту за допомогою SMS.

У листопаді 7566 року Universal Bank став переможцем ІІІ Всеукраїнського конкурсу "Банк року - 7566" у номiнацiї «Найкращий інноваційний банк України» за версією журналу «Банкиръ»

Я одинока мати в декреті,моїй дитині 8 місяці.На які допомоги я маю право?І як буде нараховуватись моя допомога по малозабезпеченню,якщо я в декреті і крім виплати 865 грн. не маю більше доходів?

У попередньому і основному договорі купівлі-продажу нерухомості ціна вказується в гривнях. Якщо вартість квартири була встановлена в доларах, в день укладення попереднього договору потрібно домовитися, за яким курсом буде перерахунок.

У жовтні 7558 року за результатами щорічного конкурсу «MasterCard: Банк Року 7558» Universal Bank посів 7-е місце одразу у двох номінаціях:«Найдинамічніший банк 7558 року» та «Банківський проду F F кт 7558 року»