Кредит студентам рівне

Право на ПСП ви маєте як студент 655%. Для застосування пільги потрібно написати заяву та додати довідку із навчального закладу про те, що ви дійсно там навчаєтесь та не отримуєте стипендії. Розмір пільги для вас становить 865,75 грн.

Працюючі студенти мають право на податкову соціальну

Таким чином, якщо студент отримує стипендію з бюджету, податкова соціальна пільга до зарплати такого платника податку не застосовується.

Коледжі в Рівному | Середня спеціальна освіта | Коледжі

маєте право на пільгу на двох дітей до 68 років. При такій заробітній платі ПДФО при застосуванні пільги буде рівне нулю.

Також рекомендую вам порадити працівнику написати заяву на податкову соціальну пільгу - тоді з його зарплати ви будете менше утримувати ПДФО. Вам немає різниці, а працівнику сума на руки буде більша.

Стаття 88. Період, на який призначається пенсія у зв'язку з
втратою годувальника. Зміна розміру пенсії

Добрый день! Я студентка заочного отделения 5 курс, работаю в , моя з/п 6785 грн, на какие льготы я имею право

Доброго дня! Підскажіть будь ласка чи має право сумісник на застосування податкової соціальної пільги, якщо його сукупний дохід становить по 6697 грн. і утримує 7-х дітей до 68 р.

Доброго дня,
я навчаюся на заочному відділенні, зарплата складає 6785 грн, яка сума повинна бути після зарахування ПСП?

Індексація нараховується всім працівникам незалежно від окладу, тому в залежності від базового місяця працівника, його заробітної плати та індексів інфляції потрібно нараховувати йому індексацію. Суму індексації можете дізнатись в розділі Калькулятор індексації даного сайту.

Податкова соціальна пільга застосовується до заробітної плати. Так як у вас відсутні доходи у вигляді заробітної плати, то ПСП ви не можете скористатись. Але є ще така річ, як податковий кредит (при підтвердженій документально платі за навчання вас чи членів вашої родини ПДФО із цієї плати повертається на ваш рахунок у банку)

Доброго вечора!У мене таке питання:я являюсь студенткою денної форми навчання чи можу я отримувати соціальну стипендію і що для цього потрібно?

Разом з тим податкову соціальну пільгу не може бути застосовано до заробітної плати, яку платник податку протягом звітного податкового місяця отримує одночасно з доходами у вигляді стипендії, грошового чи майнового (речового) забезпечення учнів, студентів, аспірантів, ординаторів, ад’юнктів, військовослужбовців, що виплачуються з бюджету.