Люди які можуть позичити гроші

Чи може приймати участь в конкурсi на заміщення вакантної посади директора ДПТНЗ (лiцею) особа, яка маэ один рiк керiвного стажу в системi освiти i два роки керiвного стажу в Росii?

Запитай юриста

Дякую за питання! Відповідно до ч. 7 ст. 57 Сімейного кодексу України особистою приватною власністю дружини є набуте нею за час шлюбу майно, але на підставі договору дарування або в порядку спадкування. Якщо ви отримуєте спадщину - вона ваша особиста, без різниці у шлюбі ви чи ні.

Рей Бредбері. Оповідання - Ae Lib

Добрий день!Допоможіть будь ласка-якщо учасник конкурсу на державну службу пішов на лікарняне в той самий день коли повинен відбутися конкурс, то які дії з боку даного конкурсу?

Ігри Гонки на машинах грати безкоштовно - грати

На навчання в професійний ліцей (ПТНЗ) вступила дитина з дитячого будинку сімейного типу, який взято на облік Івано-Франківською міськрадою. Мати-вихователь одержує на цю дитину відповідні кошти. Чи повинен ліцей надавати пільги цій дитині, яка має статус дитини, позбавленої батьківського піклування?

Добрый день! Моя мама уже четыре года живет в России, имеет вид на жительство. В Украину точно не вернется, потому что возраст преклонный, сама уже не может приехать даже в гости. У меня вопрос - как можно ее выписать?

Дякую за питання! Для виїзду дитини за кордон потрібна письмова, нотаріально посвідчена згода батьків, якщо один із батьків відмовляється від надання такої згоди, виїзд дитини за кордон можливий за рішенням суду. Вам потрібно звернутися в суд.

доброго дня, дай те відповідь на таке запитання, моя дочка захворіла, я взяла лікарняний. сьогодні були на прийомі у лікаря і той повідомив, щоб закрити лікарняний мама (тобто я) має пройти медогляд, інакше лікарняний лист мені не віддадуть, хотілося б дізнатися чим це передбачено. Дякую

Добрий вечір! Мене цікавить таке запитання: В Україні на мене накладено арешт на все рухоме і нерухоме майно, а також заборона виїзду закордон..Чи зможуть українські банка забрати в мене майно оформлене на мене в іншій країні???

Чи може секретар судового засідання, будучи держ службовцем працювати за кордоном декілька місяці, при цьому перебуваючи в декретній відпустці? Які наслідки?

Здравствуйте!!! Сегодня был случай бабушки 76 лет вызвали скорую , а они сказали что если человеку больше чем 65 лет скороя помощь может не ехать?

скажите пожалуйста я переоформилась на пенсию 8 група инвалид с дитинства через сколько времени я должна получать уже пенсию пошел 8 месяц

Добрий день! В мене питання: чи може військовослужбовець стати на квартирний облік, якщо в нього є 6/9 частка в 7-х кімнатній квартирі, в цому населеному пункті, приписано чотири чоловіка з ним. Дякую за увагу.