Отримав кредит від частного інвестора

Для надання змістовної консультації мало інформації, зокрема про те чи укладався договір про замовлення, чи погоджувались строки виконання замовлення, чи маєте ви підтверджуючі документи про оплату та ін. Радимо Вам звернутися до нас за консультацією по тел. 5555 878 68 66

Захист прав споживачів

Як отримати кошти за недоотриману електричну енергію з вини постачальника? Які документи потрібні, щоб довести вину постачальника? Вже 7 день з вини Харківобленерго Харківського району Харківської області знаходиться без електроенергії.

Вітаю. Насамперед - письмову заяву про усунення недоліків в ремонті (як на гарантії). Якщо в ремонті не дали гарантії - то вона 7 роки ("ЗУ "Про захист прав споживачів"). Поставте термін виконання гарантійного ремонту 69 ів. Якщо немає відповіді - в інспекцію із захисту прав споживачів.

Олексію, підскажіть, якщо я офіційно працюю найманим працівником в організації, де платять +податок за мене і одночасно займаюся підприєіяльністю, знаходжуся на 8 групі є.

Якщо він дійсно водонепроникний, то потрібно зібрати докази цьому (це може бути зазначено у технічній документації, або зробіть скріншот сторінки в інтернет магазині або можливо є якісь інші докази, що при покупці вам пропонували цей годинник, як водонепроникний). На підставі цих доказів ви зможете витребувати у магазину повернення коштів та відшкодування збитків у зв'язку з тим, що продавцем при купівлі було надано не правдиву інформацію щодо товару, і що призвело до поломки годинника.

Добрий вечір купив в магазині самсунг телефон самсунг за 75555гривень за шість днів роботи на екраніпоявились три чорних іть будьласка чі можу обміняти на інший такий времонт по гарантіі чі повернути цей

Доброго дня. Коли виявили нові недоліки, в майстерні перевіряли? Не можна зрозуміти, чому Ви не напишете заяви про телефон з обмінного фонду. Така заява - в магазин, де купляли. Тепер вимагайте організацію експертизу про виявлення недоліку товару.

Мене надурили на автозаправній станції Нефтек з газом. Замість 87 можливих літрів пропану залили якби 98. Подзвонив на гарячу лінію, там з мене зробили дурня, та сказали що у 97 літровий бак може зайти більше 95. На інших заправках проблем не було. Що робити?

Це залежить від точного призначення платежу, від обставин за яких лічильник поламався. Якщо ви сумніваєтеся у законності вимоги про оплату ви маєте право звернутися до енергопостачальника за роз'ясненням, чим вони керуються при нарахуванні оплати за послуги та що в ці послуги входить.

Добрий вечір! я б хотіла написати заяву про те, що в одному з магазинів продають товари без сертифікатів на продукцію. Підкажіть, чи можливо це зробити анонімно?

Доброго дня ! Підскажіть будь ласка , купив мобільний телефон , на слідуючий день вирішив повернути по ппростій причині - не сподобався , але продавець сказав що по законам України його повернути не можна , максимум обміняти , і то з такими заявами , що '' я можу і не міняти якшо не захочу , тому що знього уже декілька раз дзвонили ''!!! Чи правомірні його дії? Чи можна щось зробити в цому випадку?

Доброго дня!Я ФОП на єдиному податку КВЕД роздрібна торгівля продовольчими у моєї дружини частину приміщення магазину який знаходиться у її приватній власності.Дружина на загальній системі якої групи платників єдиного податку я відношусь.