Взяти кредит на карточку 30000 гривень

Доброго хвилює таке питання,якщо мене з попереднього місця роботи звільнили я я хочу влаштуватись на роботу в іншу організацію,чи буде їм десь висвічуватись за що я була звільнена з попередньої роботи?

Запитай юриста

добрий день,брала кредит в приваті,не маю змоги платити,чолові в зоні ато,я не працюю,дитина 5рокі,погрожують що забируть майно,я брала6555,вже тре сплатити 7555,що мені робити,самі виживаем як можем,що робити?

Доброго дня. 6. Доведіть факт незаконної приватизації. 7. Змінити межі можна, якщо є спір із сусідами, за рішенням суду (якщо будуть документи, які підтверджують її попередні розміри).

Доброго дня Підскажіть будь-ласка така ситуація Власник машини помер і я тепер неможу знати її з обліку Пілскажіть що можна зробити Дякую

Доброго дня. Хочу зареєструвати ФОП я отримую допомогу при народженні 6 дитини, та ще 6 місяців повинна її Отримувати, при реєстрації мені анулюють виплату допомоги? Дякую.

Заставити вас не можуть. Проте, якщо відбуваються зміни у виробництві, то власник може встановити певні свої правила. Якщо новий порядок вас не влаштовує ви завжди маєте право звільнитися.

Доброго дня. Насамперед - зверніться до балансоутримувача особи, яка нарахувала Вам оплату). Напишіть заяву, в якій попросіть зазначити норми законодавства, якими він керувався, нараховуючи Вам плату за те, за що Ви не користувалися. Дайте термінв 65 днів.

Добрий ій колишній чоловік мав правопорушення і йому в міліції дали штраф 755гр але про штраф не сказали і через пару місяців передали у виконавчу службу а там наросли проценти і прийшов перший лист про сплату але чоловіка забрали в АТО що буде коли штраф не .

В залежності від умов договору та домовленісті сторін. Якщо ви домовилися про це з орендарем і у вашому договорі передбачено, що зміни та доповнення вносяться до договору письмово, тоді потрібно укладати додаткову угоду.

вийшла на пенсію за вислугу років в освіті і обрали секретарем сільської ради, чи маю я право отримувати пенсію за вислугу років і працювати секретарем сільської ради

Із цим питанням вам варто звернутися в реєстраційну службу речових прав за місцем реєстрації земельної ділянки, звірити дані з ними і в них проконсультуватися.

доброго дня скажіть будь ласка я народила дитину від чоловика з яким не в шлюбі, при народженні дитини дала його прізвище,через місяць він нас покинув і від дитини відмовився чи можу я отримувати допомогу як мати одиначка?якщо так то які документи мені потрібно зібрати в соціальну службу