Як швидко виплатити кредит

розкажіть куди звернутись щоб оформити пільги учаснику АТО(,на комунальні послуги) які потрібні документи.І як оформити комунальні пільги якщо ми знімаэмо .

Цивільний кодекс України

Добрий вечір! Плануцю їхати в Анталію на роботу. Які документи мені потрібні? Скільки буде коштувати і скільки можна там перебувати?

Доброго дня! пропав безвісті чоловік, половина будинку записана на нього. Скажіть будь ласка, що потрібно зробити щоб його визнали безвісті зниклим, які для цього потрібні документи і яка вартість цього всього буде в цілому?

Дякую за питання! Відповідно до ст. 78 закону " Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію " звільненяються від служби за висновком військово-лікарської комісії тимчасово непридатним до військової служби за станом здоров'я на термін до шести місяців (з наступним проходженням військово-лікарської комісії).

Для Олександра ! Дякую за питання! Для всіх кого цікавить розмитнення транспорту - звертайтеся у новостворену службу доходів і зборів України, тобто колишня митна служба України, де вам нададуть усі тарифи щодо розмитнення транспорту.

Дякую за питання! Якщо ви працюєте не офіційно - ваш директор порушує законодавство України, якщо між вами та вашим директором немає укладених договорів, він не може притягнути вас як працівника до відповідальності.

Доброго дня! В 7568 році закінчила магістратуру денна форма навчання і приступила на роботу з 6 квітня 7568 року чи маю я право на індексацію заробітної плати? На роботу поветнулась з якої і йшла (державна служба).

Дякую за питання! Відповідно до ст. 78 Закону України "Про мобілізаційну підготовкута мобілізацію" ви не підлягаєте мобілізації протягом 6 місяців.

Доброго дня! Скажіть будь-ласка якщо на мене оформлений договір дарування квартири чи має хтось з родичів право на неї в тому числі і мама яка мені зробила дарування дякую за відповідь.

Дякую за питання! Існують довідкові бюро. Врешті, на місці ДТП, в протоколі, в карті-схемі ДТП вказували ПІП учасника ДТП. Просіть суд розглядати адмін справу без присутності правопорушника.

доброго дня. Підскажіть будь ласка що робити в такій ситуації? і чи можу я так зробити?. Мені по дорученню потрібно виписати чоловіка з квартири, але для того щоб виписати мені потрібна печатка з воєнкомату, чи можу я за цією довіренністю піти поставити у воєнкоматі цю печатку?

Дякую за питання! Мають право, тому, що законом для ваших співвласників передбачено переважне право перед іншими на придбання вашої частки нерухомості.